Hotel Riadh Palms

4*4*4*4*
Avenue du 7 novembre 4039, Sousse, Tunisia
Hotel Riadh Palms GalériaGaléria (0 + 29)
72%
Celkovo hodnotený
ako 25. najlepší z 124.
v oblasti Tunisko pevnina
Úžasné9
Výborné15
Dobré7
Skôr zlé7
Zlé3
Veľmi zlé4
Riadh Palms od440€vrátane poplatkov

Hotel Riadh Palms recenzie

Archív recenzií

Zmrzlinka Detail recenzie

Rýchlo zmeňte hotel, veľmi zlá voľba - celé...

, (41 - 50 rokov, rodina s deťmi) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 10 čitateľom recenzia pomohla
42%
Kristina Detail recenzie

Dovolenka super, more krásne, ale hotel sklamal

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
56%
Peta Detail recenzie

Najhoršia dovolenka v mojom živote

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
36%
Ala Detail recenzie

Boli sme spokojní, naozaj dobrá dovolenka

, (60+ rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
69%
Tomáš Detail recenzie

Po roku späť, viditeľné zlepšenie

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 3 čitateľom recenzia pomohla
86%
Diana Detail recenzie

Fajn dovolenka v Sousse ;)

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
81%
Monica Detail recenzie

Uuuuužasná dovolenka, veľká spokojnosť

, (41 - 50 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 13 čitateľom recenzia pomohla
94%
Ondrej Detail recenzie

Niečo hrozné

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
36%
Ika Detail recenzie

Úžasná dovolenka, určite sa vrátime

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
81%
Silvia Kvetanová Detail recenzie

Najhoršia dovolenka

, (41 - 50 rokov, rodina s deťmi) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
47%
Ľuboš Detail recenzie

Dovolenka splnila očakávania

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
86%
Romana Detail recenzie

Výborná dovolenka

, (21 - 30 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
86%
A.Kubašová Detail recenzie

Bola to dobrá dovolenka

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
89%
Gabriela V. Detail recenzie

Výborná dovolenka, odporúčam

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 3 čitateľom recenzia pomohla
90%
Hana Detail recenzie

Bola to super dovolenka

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
78%
Barbora Detail recenzie

Úžasná dovolenka, určite sa tam raz...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 7 čitateľom recenzia pomohla
86%
4*4*4*4*
Celkové hodnotenie
V hoteli Riadh Palms si nájde to svoje každý, je vhodný pre rodiny s deťmi, pre páry, pre seniorov aj mladých. Transfer z letiska trval niečo okolo pol hodinky, čo hodnotím ako plus vzhľadom na to, že sme doleteli v noci. Hneď po príchode nás čakali s pripravenou večerou v reštaurácii, takže sa o nás hneď na začiatku dobre postarali, rovnako nás na izbe čakala fľaša s vodou. Ubytovaní sme boli hneď a bez problémov, komu sa nepáčila izba, ochotne vymenili, avšak až na druhý deň, nakoľko aj v neskoršom termíne bol hotel stále plný. Areál hotela krásny, bazén veľký, more čisté. Ako najväčšie plus hotela hodnotím animátorov, ktorí sa starali o turistov od rána do večera, neviem kde na to brali energiu :D Každopádne po tejto skúsenosti môžeme hotel Riadh Palms len odporúčať. :)
4*4*4*4*
Izby
Izbu sme mali veľkú, s balkónom, bez výhľadu na more, čo však nevadilo, pretože sme v nej netrávili veľa času. Dalo sa vyviezť výťahom na "strechu" hotela, odkiaľ ste si mohli vychutnať výhľad na more aj na mesto. Izby mali starší nábytok, čo však nevadilo, čo sme potrebovali, to sme tam mali. Klimatizácia bez problémov, v niektorých izbách sa dala regulovať teplota, my sme ju však vedeli len zapnúť a vypnúť. Kúpeľňa veľká s obrovským zrkadlom a vaňou, bol tam aj fén. Upratovačka na našom poschodí milá, usmiata, upratovala každý deň, pokiaľ ste si o to požiadali. My sme jej každý druhý deň nechali dinár, ale myslím, že rovnako dobre by upratala aj bez neho. :) Čo však viem, našli sa aj upratovačky, ktoré to flákali, my sme však mali šťastie.
6*6*6*6*6*6*
Pláž
Hotelový areál krásny, čistý, upratovali každý deň, bazén veľký, ležadiel pri bazéne dostatok, rovnako aj pod palmami v okolí bazéna. Pri mori bolo tiež veľa ležadiel, ale samozrejme, nie pre všetkých, keďže v hoteli bolo cez 1500 hostí. Miesto sme si však vždy našli, na pláž sme však chodili rezervovať ležadlá už o 7, vtedy už bola väčšina obsadená, pri bazéne ste si našli ležadlo aj o 9. Pláž čistá, uprataná - bordel jedine od špakov, za čo však nemohol hotel. More prekrásne, priezračne čisté, ráno pokojné a poobede vlny, v ktorých sa dalo vyblázniť. Raz za čas tam boli naplavené trávy a špina, avšak nebolo to také hrozné. Medúzy sa nám vyhýbali a až na konci pobytu sme mali tú česť s dvoma z nich - mysleli sme si, že sú to nejaké riasy a konáriky, až dokým nás ten konárik nepopŕhlil. :)

Areál hotela teda pekný, ale čím ďalej do centra ste išli, tým väčšia špina.
5*5*5*5*5*
Strava
Strava bola výborná, jedlá od výmyslu sveta. Na raňajky niekoľko druhov pečiva, párky, dva druhy salámy, tri druhy syra, zelenina, vajíčka, praženica, omeleta, palacinky, cereálie, jogurty, sladké bábovky a koláčiky - skrátka, človek si mal z čoho vybrať. Raňajky boli počas celého pobytu rovnaké, bez obmien, čo však nevadilo. Obedy boli trocha slabšie - väčšinou sa opakovalo to isté, avšak snažili sa to každý druhý deň obmieňať - väčšinou zemiaky, ryža, 2 druhy cestovín, pizza, ryby, mäso, výborné zeleninové šaláty a parádne zákusky, zmrzlina bola samozrejmosťou. Pokiaľ sa vám nechcelo prezliekať, na pláži bola druhá reštaurácia, kde podávali pizzu a cestoviny, grilovali mäso a ryby, výber tam bol, samozrejme, menší, pretože v tých horúčavách tam všetko podávať nemohli. Večere fantastické, každý stôl mal svojho čašníka, ktorý nám nosil nápoje a staral sa o nás počas celej dovolenky. Veľký výber jedál, hranolky, ryža, 5 druhov cestovín, pizza, lasagne, mäso (cordon bleu, morka na rôzne spôsoby, kuracie, hovädzie, mleté mäso), ryby, šaláty a opäť skvelé zákusky. 1x za pobyt možnosť využiť večeru v reštaurácii á la carte, my sme však neboli. Nápoje sa podávali v hoteli a aj na pláži a pri bazéne od 9:00 do polnoci - cola, sprite, fanta, minerálka, pivo, tri druhy vína, tvrdý alkohol miestnej výroby, káva, čaje a rôzne miešané nápoje.
6*6*6*6*6*6*
Personál
S personálom sme nemali žiaden problém, aj keď sa, samozrejme, našlo pár zamestnancov, ktorí nám neboli po chuti, našťastie ich nebolo veľa. Čašník, ktorý sa o nás staral pri večeri bol slušný, milý, nemali sme žiaden problém, každý večer sme mu nechali nejaký tringelt. Upratovačky milé, pobehovalo ich tam veľa, najmä ráno drhli všetko od podláh až po sochy a nábytok v hale pri recepcii. Barmani v hoteli aj na pláži stále dobre naladení - srandisti, až na jednu výnimku (tomu sme sa radšej vyhýbali :D). Securiťáci na pláži pomohli s ležadlami, keď ste ich o to požiadali a starali sa o to, aby nás neotravovali miestni predavači - tí sa prechádzali len po pobreží, medzi ležadlá ich nepustili. Pokiaľ si od nich nechcete nič kúpiť, len ich ignorujte, ani sa na nich nedívajte, aj keby na vás pokrikovali, respektíve utečte do vody. :) Pomedzi ležadlá sa však prechádzajú milí páni Mr. Bananna a Jozef, ktorí hosťom ponúkajú výlet loďou, či ťaviu karavánu - samozrejme, môžete zjednávať cenu. :) My sme boli cez Jozefa na ťavej karaváne, boli sme spokojní. Cestovka ponúkala tiež rôzne zájazdy, my sme sa však dohodli s ním na výlete do delfinária - napriek tomu, že ho v ponuke nemal, nám vybavil šoféra s minibusom, ktorý nás odviezol do Friguii, kde nás aj počkal, aby nás odviezol späť do hotela. Najväčšiu pochvalu z personálu si však zaslúži animačný tím, boli úžasní. O turistov sa starali od 10:00 do 2 v noci, človek nemal šancu sa nudiť - cvičila sa gymnastika, aerobic, zumba, hrali sa šípky, petang, volejbal a taktiež sa cvičil aquaaerobic - súčasne v mori a v bazéne (mohli ste si vybrať). My sme cvičievali v mori a vždy na konci nás odviedli k bazénu, kde sme súťažili a tancovali. Každý večer tiež mali pripravený program a potom ešte pokračovali s vytrvalcami v disco clube, takže naozaj odvádzali skvelú prácu.
6*6*6*6*6*6*
Šport
Na pláži ste mohli hrať volejbal, mohli ste si požičať vodný skúter, nechať sa ťahať na balóne, voziť sa na banáne a podobne, dalo sa vybrať - samozrejme, všetko za poplatok.
Tipy
Tipy
My sme boli na ťavej karaváne a v ZOO Friguia - menšia ZOO spojená s vystúpením tuleňa a neskôr aj delfínia show - tá bola úžasná , po skončení ste sa mohli odfotiť s delfínom za 25 dinárov, taktiež aj s nimi plávať, avšak to už bola väčšia pálka - 200 dinárov. Cestovka ponúkala aj dvojdňový výlet na Saharu a rôzne iné, dalo sa vybrať.
Nahlásiť chybu
Cestovná kancelária
Autor tejto recenzie uviedol, že organizátorom zájadu bola CK: Fischer
Termín pobytu
Termín pobytu (september 2014, 7 - 12 dní)
123456789101112
janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
Celkové hodnotenie
Celkové hodnotenie
odporúčaOdporúčamodporúčaZhoda s katalógomodporúčaSplnil očakávaniaodporúčaVhodný pre deti
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Áno
Nechajte si bezplatne zasielať notifikácie
Vždy keď pribudne pre toto ubytovanie nová recenzia, zašleme správu na Váš email.
 
Táto recenzia je názorom pisateľa, nie názorom recenzie-hotelov.sk
Beata Tothova Detail recenzie

Super dovolenka

, (41 - 50 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
86%
martin Detail recenzie

Zažil som už aj lepšie

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
75%
René Detail recenzie

Dovolenka splnila všetky očakávania :)

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 11 čitateľom recenzia pomohla
97%
Lucia a Matej Detail recenzie

Skvelá svadobná cesta

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 3 čitateľom recenzia pomohla
92%
Jozef Detail recenzie

Prvýkrát v Tunisku, ale super dovolenka

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
86%
adriana Detail recenzie

Super

, (41 - 50 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
94%
Ľubo a Ivka Detail recenzie

Vynikajúca dovolenka

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 10 čitateľom recenzia pomohla
92%
Juraj Detail recenzie

Naozaj skvelá dovolnka

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
100%
raketa Detail recenzie

Najlepšia dovolenka

, (51 - 60 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
100%
Luba Detail recenzie

hrôza, neodporúčam

, (41 - 50 rokov, rodina s deťmi) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
58%
Jaroslava Detail recenzie

Priemerná dovolenka

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
50%
Radka Detail recenzie

Pekné miesto pre rodiny s deťmi

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
78%
Júlia Detail recenzie

Bola to super dovolenka.

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 9 čitateľom recenzia pomohla
87%
Lukas Detail recenzie

Bolo hrozne,nikdy viac

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
42%
Daniela Detail recenzie

Nikdy sa sem nevrátim

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
17%
Veru Detail recenzie

Super, doporucujeme

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
75%
Iveta Detail recenzie

Hotel nesplnil naše očakávanie, určite...

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
46%
palinka Detail recenzie

Tip pre rodicov s malym dietatom ktore si este...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
78%
Pavel Detail recenzie

Neda sa povedat ze by hotel bol zly, no urcite...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
64%
Erik Detail recenzie

odporucam kazdemu kto chce prijemne stravit...

, (16 - 20 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
83%
Lucia Detail recenzie

bola som sklamaná, hlavne tou vodou, ináč dá...

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
43%
Jana Detail recenzie

Do Tuniska už asi nikdy, vraveli aj viacerí,...

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
33%
Ivana Detail recenzie

V celku OK dovolenka, az na male nedostatky ...,...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
35%
Judita Detail recenzie

Je to mohutný hotel, väčší som tam ani...

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
54%
olga Detail recenzie

skvela dovolenka za skvelu cenu

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
81%
Miso Detail recenzie

Odporucam je tam super mozno aj o rok pojdem ale...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
68%
Ja Detail recenzie

Proste super...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
96%
Adéla Detail recenzie

Na tento hotel nemám ani jednu připmínku. Byla...

, (16 - 20 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
100%
Marián Detail recenzie

Fantastická dovolenka v tomto nádhernom hoteli...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 3 čitateľom recenzia pomohla
96%

Fotografie z recenzií

Dokonalý výhľad z izbyVýhľad na mesto Bazén s palmamiVýchod slnka pri bazéneMestské obchodíky - nádheraMore TOP!Pohľad z izby známych.Pohľad z izby.123takto nám odovzdali izbu 36na izbách nie sú chladničky a trezor za poplatokto sú medúzy, ktoré prikryjú pieskom a musíte veriť, že na to nestupítecesta na plážhotelPlážPlážPenová showBazénZáhradavýchod slnka fotený z balkonavýhľad z lehátkamore Náš hotelík z pirátskej lodi.Velký hotel to je :)Krásny areál :)Tam vidiet bar a kúsok z pláže a kúsok z tej spomínanej novej časti.Takéto výtvory nám robila upratovačka :P

Podobné recenzie Tunisko pevnina

Hotel Hammamet Garden
Hotel Hammamet Garden 4*
Tunisko, Tunisko pevnina, Hammamet
. najlepšie hodnotenie
5 recenzií
73%
Hotel One Resort
Hotel One Resort 4*
Tunisko, Tunisko pevnina, Monastir
. najlepšie hodnotenie
3 recenzie
73%
Hotel Riadh Palms
Hotel Riadh Palms 4*
Tunisko, Tunisko pevnina, Sousse
. najlepšie hodnotenie
45 recenzií
72%
Hotel Abou Nawas Hammamet
Hotel Abou Nawas Hammamet 4*
Tunisko, Tunisko pevnina, Hammamet
. najlepšie hodnotenie
5 recenzií
71%
Hotel Club le President
Hotel Club le President 4*
Tunisko, Tunisko pevnina, Hammamet
. najlepšie hodnotenie
2 recenzie
78%
Pridaj vlastnú recenziu
Zväčšiť mapu
Moment...