Hotel Fresh Magamar

3*3*3*
Hotel Fresh Magamar GalériaGaléria (1)
35%
Celkovo hodnotený
ako 93. najlepší z 93.
v oblasti Malorka
Úžasné0
Výborné0
Dobré1
Skôr zlé1
Zlé3
Veľmi zlé2

Hotel Fresh Magamar recenzie

adela B Detail recenzie

Ak si CK chce udržať nejaké meno, navždy musí...

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
50%
Peter Kalafut Detail recenzie

Je absurdné, že sestovka to ponúka ako vhodne...

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
19%
ada Detail recenzie

Rozhodne tento hotel nedoporučujem, nič obdobné...

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
28%
2*2*
Celkové hodnotenie
Rozhodne tento hotel nedoporučujem, nič obdobné sme nikde nezažili. Ako dlhoročný klient cestovných kancelárií viem, že informácie v katalógu treba brať s rezervou, ale že s takou obrovskou, že vlastne nič nie je tak, ako má byť , to je pre mňa novinka. Ak ste už zájazd kúpili, doporučujem Vám pre záchranu dovolenky jediné – presťahujte sa inam, inak môžete prísť o nervy, kto má problémy so srdcom, nech tam radšej nechodí. V jednej recenzii na Magamar od spolutrpiteľa prirovnali toto ubytovanie k Alcatrazu, ak zostanem na slovenských pomeroch napáda ma jediné a to Luník.
1*
Izby
Ubytovanie absolútne nezodpovedá popisu v katalógu. Ani jedna fotografia z katalógu nie je zo zariadenia, v ktorom budete ubytovaní. Informácie v katalógu lákajú na príjemnú dovolenku v príjemnom prostredí, ale pozor!!! Ide o veľký omyl! Realita je taká, že sa dostanete do študentského hostelu zvanému apartmánový dom Magamar, ktorý je určený na 3 dňové tripy podgurážených anglických výrastkov. Už pri vchode Vás upúta množstvo odpadkov vyhodených z balkónov, osadenstvo hotela, ktoré tvoria do polpása vyzlečený podnapití potetovaní teenageri. Ak si chcete užiť „romantiku“ kriminálneho prostredia, plného alkoholu, výtržností do 6tej ráno, zásahov polície, vyhadzovania nábytku z balkónov, odvážania otrávených Angličaniek sanitkou, neváhajte a bežte do Magamaru. Pri kochaní sa výhľadom z balkóna sa však veľmi nevykláňajte, môžete byť osviežený čerstvým prúdom moču alebo Vám niekto na hlavu hodí stoličku. Ak si myslíte, že sa na dovolenke vyspíte, veľmi sa mýlite, Vaša spáľňa nemá okná do ulice ale do vstupnej haly apt. domu, kde je do rána hluk. Ale aspoň máte zadarmo kurz slangovej angličtiny, v ktorej dominujú vybrané slová, slovo „fuck“ sa vám vryje do pamäti navždy. Ak by ste si chceli zavrieť dvere do izby, aby ste mohli spať, nebuďte prekvapení, ak tam nenájdete dvere. Tie podľa vyjadrenia recepčnej z bezpečnostných dôvodov odstránili. Aby sa podnapití klienti neporezali, keď budú rozkopávať sklo na dverách! A keď chcete deti previesť rýchlokurzom do života, vyberte sa ráno na raňajky po cestičke plnej použitých prezervatívov, prázdnych fliaš od alkoholu, rozhádzaných obalov od svetoznámych výrobcov rýchleho občerstvenia a pod. Do toho Vám samozrejme spoločnosť robí všadeprítomná hlasná hudba revúca pomaly z každého balkóna. Toto všetko sme vydržali 3 dni, potom sme sa na vlastné náklady presťahovali do susedného mestečka. Samozrejme bez pomoci CK a jej delegáta. Hodnotenie -100.
2*2*
Pláž
Pláž nebola zlá, piesková s pozvoľným vstupom do mora, nezabúdajte však, že okolo obeda sa na pláž začnú trúsiť dospatí hoteloví hostia, ktorí žúrovali do rána, a pokračujú v pití v puboch lemujúcich promenádu a keď potrebujú schladiť znenazdajky vás vo vode obklopí partia opitých. Doporučujem radšej pláž v susednej Palmanove, kde sú na pláži rodiny s deťmi a starší ľudia, samozrejme triezvi.
3*3*3*
Strava
Strava je samozrejme prispôsobená potrebám anglických klientom. Kto má rád slaninu, volské oká, fazule v omáčke, tomu bude chutiť. Nám strava neprekážala, prekážali nám len niektorí hoteloví hostia, ktorí sa najprv poškrabkali na intímnych miestach a potom si naberali jedlo. Celé mestečko Magaluf je vlastne prenesené anglické mestečko k moru. Boli sme v Španielsku na pevnine trikrát, ale toto nemalo so Španielskom nič spoločné, ak by ste si na ulici chceli dať paellu, nemáte šancu, alebo musíte veľmi dlho hľadať, ham and eggs však nájdete na každom rohu.
1*
Personál
Personál neustále klame, nechce riešiť problémy malej skupinky slovenských klientov, ak má širokú masu anglických klientov, pre ktorých je toto ubytovanie určené. Nechápem, ako tam mohli ubytovať slovenské rodiny s deťmi, keď na niektorých zahraničných bookovacích stránkach k Magamaru nájdete, že deti tam nemajú byť ubytované!!!! Ale napriek tomu musím skonštatovať, že s nimi vybavíte o trochu viac než s nemožným slovenským delegátom. Hlavne nekupujte nič na recepcii, ako napr. prenájom auta, vstupné do aquaparku. Je to drahšie ako inde v meste, napriek tomu od delegáta dostanete info, aké je to tam výhodné. Hodnotenie 0.
1*
Šport
Žiadne. Bazén nemôžete využívať, lebo sú v ňom neustále podnapití klienti, ktorí do bazéna nosia napr. sklenené fľaše s pivom!! Precestovali sme už rôzne destinácie, ale toto sme nikde nevideli, sklo sa nikde nesmelo nosiť k bazénu.
Tipy
Tipy
Nikdy nechodíme s CK na výlety. Lepšie je požičať si auto a robiť si výlety podľa seba. Udivilo ma však, že CK z viacerých výletov, ktorých zoznam sme dostali spolu s pokynmi, zorganizovala len dva, z čoho boli viacerí klienti rozladení. Takže radšej žiadny výlet z avizovaných výletov neplánujte, nemusí sa konať. To sme tiež nikde nezažili. Ak však máte vodičák, prejdite celý ostrov, je pekný.
Nahlásiť chybu
Cestovná kancelária
Autor tejto recenzie uviedol, že organizátorom zájadu bola CK: Koala tours
Termín pobytu
Termín pobytu (júl 2010, 13 - 15 dní)
123456789101112
janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
Celkové hodnotenie
Celkové hodnotenie
neodporúčaOdporúčamneodporúčaZhoda s katalógomneodporúčaSplnil očakávanianeodporúčaVhodný pre deti
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Áno
Nechajte si bezplatne zasielať notifikácie
Vždy keď pribudne pre toto ubytovanie nová recenzia, zašleme správu na Váš email.
 
Táto recenzia je názorom pisateľa, nie názorom recenzie-hotelov.sk
andrea Detail recenzie

Absolútne nedoporučujem. Precestovali sme veľa...

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
22%
Pedro Detail recenzie

Absolútne nedoporučujem. Prežije tam bez ujmy...

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
33%
Ing. Peter Adamovský Detail recenzie

Pokazená dovolenka, boli sme nútení po štyroch...

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
33%
Milan Detail recenzie

Nikdy viac. Celkovo nie Magaluf a tobôž nie...

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
61%

Hotel Fresh Magamar - Profesionálne fotografie

Hotel Fresh Magamar

Podobné recenzie Malorka

Hotel Mar Y Pins
Hotel Mar Y Pins 3*
Španielsko, Malorka, Paguera
89. najlepšie hodnotenie
2 recenzie
41%
Hotel Saga
Hotel Saga 2*
Španielsko, Malorka, El Arenal
90. najlepšie hodnotenie
11 recenzií
55%
Hotel Manaus
Hotel Manaus 3*
Španielsko, Malorka, El Arenal
91. najlepšie hodnotenie
4 recenzie
55%
Hotel Peymar
Hotel Peymar 3*
Španielsko, Malorka, Síllot
92. najlepšie hodnotenie
14 recenzií
41%
Hotel Fresh Magamar
Hotel Fresh Magamar 3*
Španielsko, Malorka, Magalluf
93. najlepšie hodnotenie
7 recenzií
35%
Pridaj vlastnú recenziu
Moment...