Hotel Steigenberger Al Dau Beach

5*5*5*5*5*
Yussif Afifi Road, Hurghada, Red Sea, Egypt
Hotel Steigenberger Al Dau Beach GalériaGaléria (5 + 55)
86%
Celkovo hodnotený
ako 6. najlepší z 142.
v oblasti Hurghada
Úžasné12
Výborné4
Dobré4
Skôr zlé0
Zlé1
Veľmi zlé0
Steigenberger Al Dau Beach od724€vrátane poplatkov

Hotel Steigenberger Al Dau Beach recenzie

Dominika Lenická Detail recenzie

Exkluzívna dovolenka v krásnom rezorte

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 3 čitateľom recenzia pomohla
100%
6*6*6*6*6*6*
Celkové hodnotenie
Hotel môžem hodnotiť iba ako vysoko kvalitný. Rezort je mimoriadne rozľahlý a plný zelene, krásne udržiavaný, čistý, príjemný na pohľad. Nádhernou dominantou je golfové ihrisko a tzv. lenivá rieka, o ktorú je veľmi veľký záujem počas celého dňa. Nuda v tomto krásnom rezorte rozhodne nehrozí ani detičkám alebo dospelým klientom či naopak ani seniorom, a preto by som ho odporučila ako vynikajúcu voľbu pre nezabudnuteľný oddych každej vekovej kategórii. Pre každého klienta sa tu nájde nespočetne veľa zaujímavých atrakcií a animačných programov, ktoré zastrešuje neuveriteľne príjemný personál. Transfer z letiska je krátky, maximálne do 10 minút vzhľadom na to, že hotel je veľmi blízko letiska. Ubytovanie sme dostali hneď po prílete do hotela a to sme prileteli v skorých ranných hodinách okolo 3:00 ráno. Vzdialenosť od centra Hurghady je asi 5 km a bežne do neho premávajú taxíky alebo tzv. hotelový shuttle bus, ktorý si treba vopred na recepcii hotela dohodnúť. Avšak my sme túto možnosť vôbec nevyužili, keďže vôkol hotela je vybudovaná krásna promenáda plná obchodíkov, mini marketov, lekární a všetkého, na čo si spomeniete. Na nákupy rozhodne z vlastnej skúsenosti odporúčam navštíviť kamenný obchod "Cleopatra", kde majú fixné ceny, čisto, neuveriteľne široký výber kvalitných suvenírov, kabeliek, šperkov a rôzneho iného tovaru. V obchodíku pracujú veľmi milí, nevtieraví ľudia a dá sa v ňom bez problémov platiť v eurách, dolároch, librách, jednoducho všetkým. My sme si odtiaľ doniesli plné tašky krásnych darčekov pre rodinu a priateľov, ktorým sa teraz veľmi doma tešia. Steigenberger Al Dau si zaslúži právom 5* a aj všetky iné ocenenia, ktoré každý rok získava. Je to hotel nemeckej hotelovej siete, kde dbajú na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a gastronómie. V konečnom dôsledku môžem hrdo prehlásiť, že po bohatom scestovaní Egypta a Hurghady by som sa sem vrátila znova a znova. Je naozaj TOP!
6*6*6*6*6*6*
Izby
Všetky izby sú mimoriadne veľké, priestranné, svetlé a krásne zariadené. Každá izba je poctivo deň čo deň uprataná, vymenia Vám uteráky, doplnia všetko, čo treba. Zaujímavosťou, s ktorou som sa 1,x v Egypte stretla, je, že Vás tu čakajú hotelové župany a aj papučky do kúpeľne a izby s logom a popisom hotela. Vynikajúca vychytávka podľa mňa! Pôsobí to luxusne a pohodlne. Každý deň Vám dopĺňajú minibar, ktorý štandardne zahŕňa: balené minerálne vody, pivá, colu, fantu, sódu a pomarančový alebo jablkový džús. Okrem toho sa v izbe nachádza nastaviteľná, nehlučná, čistá a veľmi výkonná klimatizácia, bezplatný trezor, televízia s veľkým výberom programov, sušič vlasov, sprcha, vaňa a kozmetické príslušenstvo s logom hotela (sprchové gély, telové mlieka, mydlo, šampón na vlasy). My sme dostali izbu na úplnom prízemí a bol tam absolútny kľud a nikto si nedovolil na balkón vojsť a niečo zobrať, takže sa nemusíte báť toho, že čo ak dostanete aj Vy takú izbu. Všetko úplne bez problémov cez deň a aj v noci. Žiadny hluk, absolútny kľud na spánok alebo relax.
6*6*6*6*6*6*
Pláž
Pláž je krásna čistá, udržiavaná s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do priezračne čistého mora. Na pláži sa nemusíte báť preplnenia, je dostatočne veľká a pokojná, aby ste si kedykoľvek počas dňa našli miesto, ktoré sa Vám páči a nie miesto, ktoré Vám zostalo. Fantasticky tu funguje servis nosenia nápojov. Čašníci majú veľmi príjemné vystupovanie a sú veľmi pracovití. Na pláži Vám dokonca pani ponúkne aj zdarma studené uteráky na ochladenie alebo Vám profesionálne vyčistí okuliare. Opäť jedna zo špeciálnych vychytávok, s ktorými som sa doteraz nikde nestretla.
6*6*6*6*6*6*
Strava
Jedným slovom famózna, vysoko kvalitná, čerstvá a veľmi bohatý výber. Ak niekto povie, že nebolo čo jesť neuveriteľne klame. V hoteli sa nachádza spolu 5 reštaurácií. Prvá hlavná "Tamarind" ponúka každé ráno bohaté raňajky (ovocie, jogurty, cereálie, syry, šunky, sladké, slané pečivo, vajíčka na rôzne spôsoby, párky, wafle, lievance, džúsy, kávu, čaje a mnoho iného), vynikajúci obed s neuveriteľne širokým výberom a každý večer tematicky ladené večere. Okrem toho všetky zvyšné 4 reštaurácie sú à la carte. "Tanga Beach Restaurant" je reštaurácia, ktorá ponúka famóznu indickú kuchyňu. "Alex Beach Club Restaurant" ponúka lahodnú francúzsku kuchyňu. V "Sumo House" nájdete asi tie najlepšie ázijské polievky, nudle a dezerty, aké som kedy kde ochutnala. Reštaurácia "Samurai Teppanyaki Grill" je asi jedna z najzaujímavejších, pretože v nej varia naživo priamo pred Vami vo forme zaujímavej show. Tento typ varenia je teraz vyhľadávanou novinkou v gastronómii, takže považujem túto ponuku hosťom Al Dau za vynikajúci nápad. Napokon pre milovníkov sushi sa tu nachádza aj "Sushi bar ". Každú z týchto à la carte reštaurácii si môžete rezervovať 1 x za týždeň v rámci all inclusive na presný čas a deň na online tabuli, ktorú nájdete na recepcii hotela. Do všetkých à la carte reštaurácii si ale hotel vyžaduje dress code a špeciálne pre mužov (dlhé nohavice, zatvorená obuv). Ak niekto navštívi tento hotel, naozaj odporúčam navštíviť každú jednu z týchto reštaurácii, pretože každé jedno menu je jeden fantastický gastronomický zážitok aj pre tých najnáročnejších klientov. Okrem vynikajúcich reštaurácii sa v celom areáli hotela nachádzajú ešte 3 bary: Karibu Lobby, Ukumbi Cafe a Dewan Café, kde Vám zruční čašníci pripravia skvelé miešané drinky a splnia všetko, čo Vám uvidia na očiach.
Na pláži nebudete hladovať taktiež. Dá sa tu bohato naobedovať v reštaurácii "Tanga", ktorá večer funguje ako à la carte. Počas obedu tu nájdete opäť, ako v celom areáli, široký výber kvalitnej stravy. Na obed je v ponuke vždy polievka, ryža, ryba, mini burger mäso, kofta, rôzne druhy cestovín a k nim parmezán, kuracie mäso, zemiaková kaša, čerstvo pečený arabský chlieb, ovocie, zákusky a originál balené nanuky Nestlé. Originál balené nanuky považujem za jedno veľké plus aj z hľadiska kvality, ale aj hygieny. Skvelý nápad hotela!
6*6*6*6*6*6*
Personál
Personál v celom hoteli je mimoriadne slušný, úctivý, pracovitý a ústretový. S takou úctou od manažéra, po čašníka či upratovača som sa ani nestretla doteraz a to navštevujem vždy kvalitné 5* hotely. Častokrát sa Vás opýta len tak manažér na pláži či ste so všetkým spokojný, prípadne nespokojný, čo chcete zmeniť. Tento nápad sa mi páči, že si každý deň náhodne niekoho vytypujú a majú záujem sa nestranne pýtať, aby stále vedeli poskytovať kvalitnejšie a kvalitnejšie služby. Naozaj je cítiť, že vedenie hotela si veľmi zakladá na spokojnosti klienta.
6*6*6*6*6*6*
Šport
Hotel ponúka množstvo športových aktivít ako golf, tenis, potápačský klub, výlety loďou, jazda na banáne, windsurfing a mnoho iného.
Tipy
Tipy
Pre milovníkov histórie určite odporúčam výlet do Káhiry, ktorý vo Vás zanechá nezabudnuteľný zážitok. Pre milovníkov adrenalínu zase odporúčam výlet štvorkolkami do púšte k beduínom. Oba výlety som absolvovala cez delegáta z našej cestovnej kancelárie a môžem ich vrelo doporučiť, stáli naozaj za to.
Nahlásiť chybu
Cestovná kancelária
Autor tejto recenzie uviedol, že organizátorom zájadu bola CK: Kartago tours
Termín pobytu
Termín pobytu (júl 2019, 13 - 15 dní)
123456789101112
janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
Celkové hodnotenie
Celkové hodnotenie
odporúčaOdporúčamodporúčaZhoda s katalógomodporúčaSplnil očakávaniaodporúčaVhodný pre deti
Pripojené fotografie
Pripojené fotografie
Pre zväčšenie fotografie stačí na vybranú fotku kliknúť.
Pohľad na hotel z mólaPlážový servis, ktorý vždy k pivu zahŕňal čipsyVečený pohľad na hotelPredjedlo v Tanga Beach Club restaurant - á la carte večeraNiečo z večere v reštaurácii Tamarind 1Výlet do KáhiryNiečo z večere v reštaurácii Tamarind 2Nudle v Sumo House - á la carte večeraSamurai Teppanyaki HouseSamurai Teppanyaki HousePríklad nanukov na plážiMinibar a jeho každodenná ponukaSteigenberger Al Dau Izba DeluxeKupeľňa 1Kúpeľňa 2Ponuka kávy, čajov a minerálnych vôd na izbeŽupan na izbePapučky na izbe Balkón na prízemí a výhľad z nehoLenivá rieka pozdĺž celého areáluReštaurácia Tanga - na plážiMorePohľad na plážKolesá do lenivej riekyPromenáda pri hoteliDominanta recepcie a vstupnej halyOvocie na raňajky v reštaurácii TamarindSladké koláčiky
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Áno
Nechajte si bezplatne zasielať notifikácie
Vždy keď pribudne pre toto ubytovanie nová recenzia, zašleme správu na Váš email.
 
Táto recenzia je názorom pisateľa, nie názorom recenzie-hotelov.sk
Ján Ķršák Detail recenzie

Nestojí za tie peniaze

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
70%
Soniela Detail recenzie

Perfektné

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
94%
Maja a Jaro Detail recenzie

Rok 2014 Egypt nie, rok 2015 Egypt áno

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
83%
Anonym Detail recenzie

Luxusný hotel, skvelé služby

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
92%
Steve Detail recenzie

Super hotel, personál, oddychovka

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 11 čitateľom recenzia pomohla
86%
Marta Detail recenzie

Perfektné služby

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
83%
Vladko Detail recenzie

Najlepšíí na svete

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 9 čitateľom recenzia pomohla
100%
Zuzana Detail recenzie

Odporucam

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 3 čitateľom recenzia pomohla
100%
Erika Detail recenzie

Krasny hotel, velmi udrziavany,nadherny...

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
72%
Alexandra Feja Detail recenzie

Určite odporúčam tento hotel.Precestovala som...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
94%
PETRA Detail recenzie

Boli sme veľmi spokojní. CK mala české ...

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
99%
maria Detail recenzie

Bola to naj dovolenka ... Doporučujem :)

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
76%
maria Detail recenzie

Hotel velký , studený, neutulný. Izba standard....

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
28%
Lucia Detail recenzie

Som spokojná, rodina tiež.

, (16 - 20 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
83%
martina Detail recenzie

tento hotel splni asi ocakavania kazdeho ktory...

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
100%
tomas Detail recenzie

Hotel velmi dobrý, všetko v rámci možností...

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
69%
Ivanka Kolesarova Detail recenzie

Škoda tej pláže. . .inak by to naozaj nemalo...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
64%
Helena Bödová Detail recenzie

Ponuka sa zhoduje s katalógom až na jeden omyl,...

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
100%
Viliam Detail recenzie

Hotel vhodný hlavne pre rodiny s deťmi a ľudí...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
100%
viliam Detail recenzie

Hotel na tej najvyššej úrovni. Odporúčam...

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
100%

Fotografie z recenzií

Pohľad na hotel z mólaPlážový servis, ktorý vždy k pivu zahŕňal čipsyVečený pohľad na hotelPredjedlo v Tanga Beach Club restaurant - á la carte večeraNiečo z večere v reštaurácii Tamarind 1Výlet do KáhiryNiečo z večere v reštaurácii Tamarind 2Nudle v Sumo House - á la carte večeraSamurai Teppanyaki HouseSamurai Teppanyaki HousePríklad nanukov na plážiMinibar a jeho každodenná ponukaSteigenberger Al Dau Izba DeluxeKupeľňa 1Kúpeľňa 2Ponuka kávy, čajov a minerálnych vôd na izbeŽupan na izbePapučky na izbe Balkón na prízemí a výhľad z nehoLenivá rieka pozdĺž celého areáluReštaurácia Tanga - na plážiMorePohľad na plážKolesá do lenivej riekyPromenáda pri hoteliDominanta recepcie a vstupnej halyOvocie na raňajky v reštaurácii TamarindSladké koláčiky bazen1hotelSonielkasonielka 2pred hotelomkslpohlad z terasydrinkypohlad na program z terasycesta na plazhlavna budovahlavna salajedloplazpomala rieckaja na koleseOstrov Giftun...a zas :)plážizbabazénreštauráciaplážhotelcena 2013lazy river

Hotel Steigenberger Al Dau Beach - Profesionálne fotografie

Hotel Steigenberger Al Dau Beach
Hotel Steigenberger Al Dau Beach
Hotel Steigenberger Al Dau Beach
Hotel Steigenberger Al Dau Beach
Hotel Steigenberger Al Dau Beach

Podobné recenzie Hurghada

Hotel Jaz Makadi Star & Spa
Hotel Jaz Makadi Star & Spa 5*
Egypt, Hurghada, Makadi Bay
4. najlepšie hodnotenie
3 recenzie
88%
Hotel Iberotel Makadi Club Oasis
Hotel Iberotel Makadi Club Oasis 4*
Egypt, Hurghada, Makadi Bay
5. najlepšie hodnotenie
11 recenzií
87%
Hotel Steigenberger Al Dau Beach
Hotel Steigenberger Al Dau Beach 5*
Egypt, Hurghada, Hurghada
6. najlepšie hodnotenie
21 recenzií
86%
Hotel Tropitel Sahl Hasheesh Resort
Hotel Tropitel Sahl Hasheesh Resort 5*
Egypt, Hurghada, Sahl Hasheesh
7. najlepšie hodnotenie
9 recenzií
86%
Hotel Palm Royale Soma Bay
Hotel Palm Royale Soma Bay 5*
Egypt, Hurghada, Soma Bay
8. najlepšie hodnotenie
18 recenzií
85%
Pridaj vlastnú recenziu
Zväčšiť mapu
Moment...