Hotel Club Scoglio Della Galea

4*4*4*4*
Loc Santa Maria, Capo Vaticano, 89861 Santa Maria, Ricadi, Italy
Hotel Club Scoglio Della Galea GalériaGaléria (5 + 59)
70%
Celkovo hodnotený
ako 25. najlepší z 42.
v oblasti Kalábria
Úžasné11
Výborné8
Dobré7
Skôr zlé12
Zlé10
Veľmi zlé2

Hotel Club Scoglio Della Galea recenzie

Denisa Detail recenzie

Prvý aj poslednýkrát....

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
58%
Vančová Detail recenzie

Úžasná dovolenka

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
92%
vladimir Detail recenzie

Najlepšia dovolenka

, (21 - 30 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
94%
Cestovateľka Detail recenzie

Celkový dojem pokazilo ubytovanie

, (51 - 60 rokov, rodina s deťmi) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
57%
Katarína Detail recenzie

Krásna dovolenka

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
100%
Snehulka Detail recenzie

Dobrá dovolenka podľa očakávania

, (41 - 50 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
72%
Laci Šamorín Detail recenzie

Veľmi zlé

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
50%
Lubica Detail recenzie

Bola to krásna dovolenka

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
86%
Zuzana  Detail recenzie

Dovolenku v tomto hoteli neodporúčam

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 8 čitateľom recenzia pomohla
47%
Silvia Poláčková Detail recenzie

Bola to doteraz moja najhoršia dovolenka

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 6 čitateľom recenzia pomohla
50%
za tie peniaze to nestoji ! Detail recenzie

Nie je to hodné zaplatených peňazí

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
61%
N&F Detail recenzie

Neodporúčame

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
39%
Martina Detail recenzie

Horor, nikdy viac

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
39%
Gabriela Kováčová Detail recenzie

Dovolenka nie podľa katalógu

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
64%
Richard Detail recenzie

Výborný pobyt, odporúčam, krása a paráda

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 3 čitateľom recenzia pomohla
81%
bratislavcania  Detail recenzie

Zatiaľ najkrajšia dovolenka

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
89%
Brano F. Detail recenzie

Pekná krajina a okolie, do mora radšej nechoďte

, (60+ rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 3 čitateľom recenzia pomohla
69%
Miroslava Ďurišová Detail recenzie

Nádherná romantická dovolenka

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 17 čitateľom recenzia pomohla
100%
Pavol Detail recenzie

Dobrá dovolenka

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 13 čitateľom recenzia pomohla
78%
4*4*4*4*
Celkové hodnotenie
Hotel sa nachádza cca. 1h od letiska (ak idete bez zastávky, nás bolo 54 Slovákov tam smerujúcich). Celý je položený v prudkom kopci, skladá sa z domčekov (apartmánov). Autobusom sa doveziete asi 200m od hotela, lebo ďalej sa pre úzke uličky a prudký kopec nedostane. Tam sme presadli do hotelového vláčika (batožinu naložili do dodávok). Na recepcii nás čakali, bolo tam dostatok personálu. Najprv vybavili rodiny s deťmi a potom nás bez detí. Pre každého bola nachystaná fľaša vody. Po izbách nás porozvážali na dodávkach a elektrických vozíkoch animátori a personál. Vynikajúco zohratí, čakacie doby relatívne krátke. INTERNET WIFI je už zdarma. Veľmi dobré v hoteli je, že pri celodenných výletoch balíčky nebalí hotel, ale sami si môžete nabaliť, čo chcete a koľko chcete. Raňajky pre vás otvoria už od 6:30, lebo o 7:00 odchádzate na výlet.
4*4*4*4*
Izby
My sme boli ubytovaní blízko mora (tak sme aj žiadali, ale má to aj svoje nevýhody, čítaj nižšie). Izba bola dostatočná s WC, kúpeľňou a fénom. Izba bola comfort, nakoľko už nemali obyčajnú, a tak sme nemuseli si zbytočne priplácať. Vybavenie manželská posteľ, skriňa s vešiakmi, chladnička, stôl, 2xnočný stolík, skrinka, v ktorej bola chladnička. V kúpeľni bola na strope začínajúca pleseň (vetranie v kúpeľni slabšie). Trezor je za poplatok. Vstupné dvere sme mali na hotelovú kartu, kde ste si mohli aj dobiť peniaze, lebo v hoteli neberú peniaze. Elektrina v izbách funguje stále, takže žiadne pichanie karty a zápasenie s elektrinou. Kartu k izbe dostanete iba jednu, ak chcete viacej, tak musíte o to požiadať (zdarma). Ak kartu stratíte, tak zaplatíte 20 € poplatok, čo chápem, nakoľko je karta univerzálna a programovateľná. Upratovali a menili uteráky každý deň aj keď ste ich nemali na zemi. Izba bola blízko mora, ale žiaľ, na do reštaurácie a k bazénom to bolo do kopca a relatívne ďalej. Dalo sa voziť vláčikom, ale my sme bez nákladu chodili pešo. Nikomu malá 5 minútová prechádzka po schodoch a kopci neuškodí. :-) Okrem pôžičky plážovej osúšky, tam sa platí 20 € ako depozit, čo vám vrátia na konci pobytu sa všade platí iba hotelovou kartou. Ak sa pýtate, čo budete platiť, keď máte ALL IN, tak ja jedine za zmrzlinu. Super služba požičanie osušky, lebo si nemusíte nosiť a máte možnosť ju každý deň zadarmo meniť. Vynášanie uterákov z izby je zakázané. Plavčíci to kontrolujú, takže sa neoplatí. Ak sa chcete vyspať, tak požadujte izbu ďalej od hlavného bazéna, lebo na spánok zabudnite. Jeden Nemec to mal veľmi zlé, lebo spal nad kuchyňou, kde sa budil vždy, keď kompresor zapol alebo vypol (krátke intervaly).
5*5*5*5*5*
Pláž
Dobré bolo, že ste vždy našli i napriek vyťaženému hotelu (cca. 500 hostí) voľné ležadlo. Je to asi preto, lebo sa nedá obsadzovať si ležadlo. Plavčíci to kontrolujú (pri mori sme to párkrát riskli pri odchode na obed). Ak máte osušku z hotela, tak o ňu prídete (poplatok 20 €), ale aj o svoju. Je to dobré pravidlo. More pekné, čisté z pozvoľným vstupom, drobné kamienky. Obuv nepotrebujete (cestovka ju odporúča). More bolo pre nás studené, ale mnohým to nevadilo. Počasie nám prvý deň nevyšlo, pršalo, takže aj teplota mora bola nižšia. Ku konci pobytu sa more oteplilo, to ale pritiahlo aj medúzy, čo robilo deťom radosť. Chytali ich a čistili more.
Medúzy sa zdržovali pri móle. Takže sa dalo kúpať. Našlo sa aj zopár popŕhlených. Komplex bazénov: Hlavný, tu sa vyžaduje kúpacia čiapka. Tu je aj hlavný bar ALL IN otvorený do 00:00 (All IN iba do 23:00). Relaxačný: Nepotrebujete čiapku, rôzne masážne dýzy (teplejšia voda). Ten sme využili až na konci pobytu, večer, keď už sme nemali izby. Je tam prezliekareň a sprchovacie boxy na vyššej úrovni. Tam je zákaz s malými deťmi, aby nerušili ostatných.
Zatvára sa o 19:00, ale v posledný náš deň ho zavreli už o 18:00 a to nikto ani na recepcii nevedeli vysvetliť. Možno sa plavčík ponáhľal do kostola. Omša je vonku v nedeľu o 19:00 v taliančine.
5*5*5*5*5*
Strava
Vedia aj bezlepkovú a iné diéty, na požiadanie pri príchode pokryť (delegátka, recepcia). Raňajky (7-10), obed (12:30-14:30), večera (19:30-21:30) sa konajú v tej istej reštaurácii. Veľmi sa nám páčilo, že každý dostane svoj stôl, kde jedáva celý pobyt. Žiadne hľadanie voľného miesta. Ja nemôžem strave nič vyčítať. Bolo tam všetko: mäso, ryby, morské potvory, šaláty, zelenina. Celý pobyt máte takmer stále k dispozícii vodu, kávu, čaj. Na raňajky máte rôzne slané, sladké keksy, koláčiky, párky, praženicu, jogurty, vločky. K obedu a k večeri si môžete objednať (voda je vždy na stoloch), víno, pivo, nealko. Na obed a večeru piekli vynikajúce koláčiky (pribral som 5kg). Oplatí sa na chodiť troška skôr, lebo i napriek tomu, že stále dopĺňajú, tak koláčiky dajú iné druhy. Večeru po 20:30 nečakajte, že bude všetko. Snažia sa rozumne hospodáriť. Pre mňa bola večera až príliš neskoro.
6*6*6*6*6*6*
Personál
Bol som milo prekvapený personálom. Tu človek cítil, že je tu hosťom. Vždy sa snažili všetko vyriešiť, tak aby bolo hosť spokojný. NIET ČO VYČÍTAŤ. O bezpečnosť a krádeže sa nemusíte obávať. Ak nahlásite, tak budete mať aj bezlepkovú stravu, prípadne aj iné alergie vedia pokryť. Na recepcii vedia po anglicky, nemecky, rusky. Posledný deň sme museli opustiť izbu do 10:00, lebo Talianom začínalo FERAGOSO (dovolenkové obdobie). Slováci pred nami mali izbu do 13 zadarmo a za 20 € do 16:00. Batožinu vám odvezú na recepciu a pozor tam si ju sami musíte dať na miesto, určené na váš odlet. My sme to nevedeli, a tak tam stáli skoro celý deň, keď sme sa o tom od iných SK dozvedeli. Pritom sa zvážač batožiny ma asi 5x pýtal aký let a aj odfajkol. :-) V posledný deň vám požičajú na recepcii aj uterák k bazénu. Veľmi milé.
4*4*4*4*
Šport
Zadarmo máte k dispozícii tenisové kurty, stolný futbal a stolný tenis.
Pri mori na maximálne 30 minút kanoe a vodné bicykle. Po 30 minútach na vás zapíska plavčík, aby ste sa vrátili a mali možnosť aj ostatní. O 10:00 do max. 11h sa hral volejbal. Ak bola naša lopta, tak aj dlhšie. Ak animátorova, tak nie. Konali sa aj turnaje vo futbale na umelej tráve, tenise a stolnom tenise a strieľanie z luku.
Tipy
Tipy
Tropea: My sme išli s CK za 20 €. Najprv absolvujete komerčné zastávky ako sa vyrába ich pochúťka (zmrzlinová guľka), a potom zastávka u zmrzlinára, ktorý vám dá ochutnať rôzne príchute (cibuľová, čili). Potom absolvujte prehliadku katedrály. Mesto má jednu veľkú hlavnú turistickú uličku a postranné. Nie je sa kde stratiť.
Moje odporúčanie pre 4osoby. Objednajte si taxík na recepcii. Taxík vás bude stáť iba 12 € /osoba tam aj späť spolu. Ten istý taxikár vás aj vyzdvihne podľa dohovoreného miesta a času (čas si môžete aj posunúť). Uvidíte to isté. :-) Pre tých, čo im nevadí ísť chvíľu peši do kopca, tak 30 minút (so 6-ročným chlapcom) od hotela je vlaková stanica. Tam si vo vlaku od revízora, ak tam bude, kúpite lístok za 1,2 €. Naspäť sa kupuje lístok na stanici v Tropei. Výrazné ušetrenie. Sicília boli sme na inej dovolenke. Tí, čo tam boli neľutovali. Výlet po ostrovoch Lipari, CK 55€+1,5 €/osoba pobytová taxa, SAMI 41,5€, ale prístav je asi 20-30 minút autom od hotela: Boli sme, oplatí sa i napriek veľa času stráveného cestovaním loďou (prvý ostrov cca. 2h). Zoberte si niečo na zabavenie (karty, mobil s WIFI-na lodi je free). Prvý ostrov Vulcano (stojí sa 1,5h), možnosť okúpať sa v blate (vstup ako skupina 1,8 €+1€ sprcha). Ak vám sprcha zhltne žetón a nepustí vodu, tak si choďte vypýtať nový. Žetón tam musíte so švihom vhodiť, potom to ide. Na prehliadku ostrova neostane čas. Druhý Lipari (stojí sa 2,5h) – až veľa času, ale to je individuálne. Tretý ostrov Strombolli (stojí sa 1,5h): Videli sme ako láva steká do vody. Skvelý zážitok.
Veľmi dobré v hoteli je, že pri celodenných výletoch balíčky nebalí hotel, ale sami si môžete nabaliť, čo chcete a koľko chcete. Raňajky pre vás otvoria už od 6:30, lebo o 7:00 odchádzate na výlet.
Nahlásiť chybu
Cestovná kancelária
Autor tejto recenzie uviedol, že organizátorom zájadu bola CK: Koala tours
Termín pobytu
Termín pobytu (august 2014, 7 - 12 dní)
123456789101112
janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
Celkové hodnotenie
Celkové hodnotenie
odporúčaOdporúčamodporúčaZhoda s katalógomodporúčaSplnil očakávaniaodporúčaVhodný pre deti
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Áno
Nechajte si bezplatne zasielať notifikácie
Vždy keď pribudne pre toto ubytovanie nová recenzia, zašleme správu na Váš email.
 
Táto recenzia je názorom pisateľa, nie názorom recenzie-hotelov.sk
rudolf Detail recenzie

Fantazia!!!

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 8 čitateľom recenzia pomohla
100%
Barbara Detail recenzie

Obyčajný priemer

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 3 čitateľom recenzia pomohla
50%
Ondrej Detail recenzie

Nič z toho za čo sme si zaplatili, nebola pravda

, (21 - 30 rokov, rodina s deťmi) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 10 čitateľom recenzia pomohla
50%
Vladimir Detail recenzie

Skvelá dovolenka, krásne more, 90% spokojnosti

, (51 - 60 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
78%
Rastislav Detail recenzie

Dovolenka splnila predstavy, Taliani sa snažia

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
78%
Ľubka Detail recenzie

Hotel vrelo odporúčam

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
86%
Alexandra Detail recenzie

Nezodpovedá ponúkanému štandardu a cene

, (41 - 50 rokov, rodina s deťmi) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
58%
Sofia Detail recenzie

Taký priemer.... ultra all inclusive to nie je!

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
44%
Erika Detail recenzie

Super dovolenka v príjemnom prostredí

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
92%
Dagmarka Detail recenzie

Az nemas kam dat peniaze...Scoglio della Galea

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
25%
Zuzana Detail recenzie

Dobrá dovolenka

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 1 čitateľom recenzia pomohla
72%
Gréta Dánielová  Detail recenzie

najlepšia dovolenka

, (21 - 30 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 0 čitateľom recenzia pomohla
86%
Simona Detail recenzie

Veľmi dobrá dovolenka

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 3 čitateľom recenzia pomohla
83%
dada Detail recenzie

Nesplnila moje očakávania

, (41 - 50 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
75%
Martina Detail recenzie

hrôza

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
33%
Ladislav Mrena Detail recenzie

Pozor, v mori sú medúzy

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
61%
Mikey Detail recenzie

Krásna krajina, výborný hotel, odporúčam.

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
89%
Tomáš Detail recenzie

Bola to očarujúca dovolenka.

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
100%
Stefan Detail recenzie

Bola to najlepšia dovolenka, akú som zažila.

, (51 - 60 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 8 čitateľom recenzia pomohla
100%
Denisa Detail recenzie

Skvelá dovolenka :)

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
89%
Michaela a Tomáš Detail recenzie

Perfektná dovolenka

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 6 čitateľom recenzia pomohla
89%
Danka Detail recenzie

Príjemne strávená, aktívna dovolenka

, (41 - 50 rokov, rodina s deťmi) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
86%
Evka Detail recenzie

úžasná dovolenka

, (21 - 30 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 8 čitateľom recenzia pomohla
92%
Zuzana  Detail recenzie

šedý priemer

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
58%
kenny Detail recenzie

cele zleee

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
56%
HH Detail recenzie

Sklamanie.

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
47%
Erika Detail recenzie

Sklamanie

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
58%
MUDr. Juraj Frankovsky Detail recenzie

Nemôžem doporučiť

, (41 - 50 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 26 čitateľom recenzia pomohla
58%
Radoslav Bakoš Detail recenzie

Mal som pocit, že som v inom hoteli.

, (31 - 40 rokov, rodina s deťmi) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 2 čitateľom recenzia pomohla
47%
Beata Andrassy Detail recenzie

Velke sklamanie, urcite sa nevratime

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) neodporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 5 čitateľom recenzia pomohla
39%
martina Detail recenzie

Zmiesane pocity

, (31 - 40 rokov, pár 2 osoby) odporúča
Bola táto recenzia pre Vás užitočná? 4 čitateľom recenzia pomohla
53%

Fotografie z recenzií

Bar na plaziPri recepciiPri recepcii vecerTropeaukážka jedálukážka dezertovcesta k jedálničasť hotelapri jedálnijedáleň zvonkajedáleň zvnútrašatník v izbe izbakúpeľňapri bazénevýhľad od bazénovterasavýhľad z terasyvýhľadrybičky v morivečerný programcesta k moruvýhľad od bazénovpanoramavečerný výhľadvláčik, ktorý chodil každú chvíľku k moru, k jedálni, k bazénomStrombolimiestna lahôdka Tartufotalianska pizzaTropeaTropea beachCapo VaticanoFaro-majákGrioticelleGrioticelleHotelová plážVulcanoLipariPanareaStromboliStromboli - erupcia sopkyScoglio della Galea hotelOkolie-jedina potesujuca vecVyhlad za 70 eur-KOMFORT ++Izba standard-hura denne svetloVyhlad bez priplatku-STANDARDvýhľad na more morebazen a vyhladprekrasna Tropeačasť hotelahotelová plážbazénvodné bicyklevýhľad z bezéna a terasyterasavýlet na Liparské ostrovyhotelová plážvýhľad z terasy

Hotel Club Scoglio Della Galea - Profesionálne fotografie

Hotel Club Scoglio Della Galea
Hotel Club Scoglio Della Galea
Hotel Club Scoglio Della Galea
Hotel Club Scoglio Della Galea
Hotel Club Scoglio Della Galea

Podobné recenzie Kalábria

Hotel Villaggio Baia d´Ercole
Hotel Villaggio Baia d´Ercole 4*
Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
23. najlepšie hodnotenie
1 recenzia
70%
Hotel Nicotera Beach Sport & Family Resort
Hotel Nicotera Beach Sport & Family Resort 4.5*
Taliansko, Kalábria, Mortelleto
24. najlepšie hodnotenie
58 recenzií
70%
Hotel Club Scoglio Della Galea
Hotel Club Scoglio Della Galea 4*
Taliansko, Kalábria, Ricadi
25. najlepšie hodnotenie
50 recenzií
70%
Hotel Aquilia
Hotel Aquilia 4*
Taliansko, Kalábria, Badolato Marina
26. najlepšie hodnotenie
14 recenzií
70%
Hotel Garden Resort Calabria
Hotel Garden Resort Calabria 4*
Taliansko, Kalábria, Kalábria
27. najlepšie hodnotenie
5 recenzií
70%
Moment...